ساخت ویلا

آرچی پرژن دارای نخصص در تمام مراحل ساخت و ساز می باشد. ما در پروژه‌های ساخت ویلایی تخصص داریم که به مشتریان ما این امکان را می‌دهد تا بیشترین ارزش را به تلاش‌های خود اضافه کنند. آرچی پرژن مسئولیت مدیریت تمامی جنبه های پروژه شما از جمله استخدام و نظارت بر پیمانکاران فرعی، اخذ مجوزهای ساخت، را بر عهده خواهد داشت. ما بر تمامی پیمانکاران فرعی نظارت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کار به نحو احسن و رضایت شما انجام می شود. ارائه محصول برتر با بالاترین ارزش به مشتریان خود اولویت اصلی ماست. با وجود مهارت های سازمانی استثنایی، ارتباطات برجسته و روابط قوی در سراسر صنعت، ما می توانیم دیدگاه های مشتریان خود را زنده کنیم.

نیازهای مشتریان ما بی پایان در حال تغییر است و بر فضای فیزیکی و جریان هر پروژه تأثیر می گذارد. ما از طریق سالها تجربه در ساخت و ساز و طراحی به مشتریان خود کمک کرده ایم تا طیف متمایز از فضاهای زندگی و محیط های کاری را ایجاد کنند. چه در حال ساختن خانه دلخواه سفارشی خود باشید، یا یک فضای تجاری ایجاد کنید، ما تجربه و تخصص داریم تا دیدگاه شما را به واقعیت تبدیل کنیم.

ما متعهد هستیم که برای پیش‌بینی مشکلاتی که بر صنعت ما تأثیر می‌گذارد، به‌روز بمانیم. پایگاه دانش ما به ما کمک می کند تا به راحتی در قلمرو جدید حرکت کنیم. تخصص پیش از ساخت و رویکرد تیم هماهنگ ما به یافتن راه هایی برای تسریع پروژه ها و کنترل هزینه ها کمک می کند. ما با هم همکاری می کنیم تا تخصص خود را افزایش دهیم و سال ها تجربه را برای هر پروژه ای به ارمغان بیاوریم. خواست و بودجه مشتریان ما اولویت اصلی ما است. این مسئولیت ماست که اطمینان حاصل کنیم که بهترین منافع مشتریانمان را در نظر داریم. با اتخاذ این رویکرد تیمی هماهنگ با تیم پیمانکاران فرعی، طراحان و مشتریانمان، ما را قادر به انجام طرح ها و پروژه های زیبا و ایجاد فضاهای شگفت انگیز کرده است.

تجربه های مختلف

ساخت ویلای خصوصی تجربه ای نیست که هر فردی بتواند در زندگی خود آن را تجربه کند. بسیاری از خانواده هایی که در ویلا زندگی می کنند، ویلای خود را نساخته اند و آن را خریده اند یا به صورت اجاره ای در آن زندگی می کنند. تعداد افرادی که با توجه به خواست، نیازها و فرصت های خود این شانس را دارند که  خود ویلایی بسازند بسیار اندک است. در واقع، می دانیم که در گذشته، زمانی که مردم عمدتاً در مناطق روستایی زندگی می کردند، هر خانواده خانه های خود را در یک قطعه زمین خاص می ساخت. امروزه به دلیل دشواری یافتن و گرانی زمین و همچنین کار کارشناسی و تشریفات قانونی بسیاری در مسائل مربوط به ساخت و ساز بسیار بهتر است با کمک کارشناسان به این کار مبادرت ورزید.

طراحی ویلا در زمین شیب دار

زمانی که تصمیم به ساخت ویلا می گیرید باید در نظر داشته باشید که این یک سرمایه گذاری جدی نیز می باشد. شرایط زندگی ممکن است همیشه مثل امروز نباشد و بخواهید روزی در آینده ویلای خود را بفروشید. هنگام برنامه ریزی و ساخت ویلای خصوصی خود با در نظر گرفتن چنین شرایطی، ایده خوبی است که مطمئن شوید کاری که انجام می دهید ارزش سرمایه گذاری قابل توجهی نیز دارد. سپس، زمانی که یک ویلا با طراحی نامناسب می سازید که احتمال فروش آن کم است، ممکن است تصمیم غیرقابل برگشتی گرفته باشید. به همین دلیل، بررسی نبض بازار و ساخت پروژه ای که برای موقعیت مکانی آن تا حد امکان راحت باشد و با گذشت زمان بر ارزش آن افزوده شود، گزینه مطمئن تری برای خانواده شما خواهد بود. یک بازنگری فضایی با برنامه ریزی مناسب در یک اتاق، مناسب برای ساخت اتاق ها یا ضمیمه های مختلف، بدون هیچ هزینه فنی، برای همگان جذاب و ارجح خواهد بود. این کار نه تنها ارزش ویلای شما را افزایش می دهد، بلکه فروش آن را در هر زمانی آسان می کند. در سرمایه گذاری املاک و مستغلات، سهولت دفع و همچنین ارزش ملک عنصر مهمی است که باید در نظر گرفته شود.

پیش ساخت اساس هر پروژه در مرحله قبل از ساخت شروع می شود و از طریق برنامه ریزی و طراحی عمیق موفق می شویم. طراحی و هماهنگی برنامه ریزی سختگیرانه ریسک مشتری ما را به حداقل می رساند و تضمین می کند که می توانیم راه حل های خلاقانه را حتی قبل از شروع پروژه پیشنهاد دهیم. ما با مشتریان خود همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که نیازهای آنها را درک کرده و برآورده می کنیم. کار گروهی به مشتریان ما امکان کنترل تصمیمات اولیه را می دهد که کیفیت را بهبود می بخشد، برنامه ها را ساده می کند و تضمین می کند که پروژه های ما در حد بودجه بندی باقی می ماند و در عین حال خواست اولیه از پروژه را حفظ می کنند.

در طول مراحل تخمین پروژه‌هایمان، ما پیمانکاران فرعی را معرفی می‌کنیم که کار با کیفیت بالا را با قیمت‌های رقابتی به مشتریان خود ارائه می‌دهند و تضمین می‌کنند که پروژه‌های استثنایی را به موقع و با بودجه بندی مشخص به انجام برساند.