یک استخر خصوصی چه ابعادی باید داشته باشد؟

توصیه می شود برای رفع اکثر نیازهای استخر، عمق کمتر از 200 سانتیمتر داشته باشید. برای یک خانواده شش تا هشت نفره، استخر 6 متر در 11 فوت توصیه می شود. این باید برای جلوگیری از شلوغی و امکان انجام بازی ها کافی باشد. استخرهای مستطیل شکل برای این اندازه بهترین راندمان را دارند.

عمیق ترین استخری که می توان ساخت چه عمقی دارد؟

برای شروع، معمولاً حداکثر عمق برای استخرها معمولاً 270 سانتی متر است، اگرچه می‌توانیم استخرهای عمیق‌تری بسازیم. مزایای داشتن یک استخر با این عمق با این واقعیت شروع می شود که به شما امکان می دهد دایو نصب کنید.

آخرین تکنولوژی در ساخت استخر چیست؟

دو فناوری جدید که تعمیر و نگهداری استخر را متحول می کنند، تصفیه آب UV و اکسیداسیون ازن هستند. این سیستم ها را می توان به طور جداگانه استفاده کرد اما بهتر است جفت شوند، زیرا سیستم تصفیه آب UV باکتری ها را تمیز می کند، در حالی که سیستم ازن میکروارگانیسم ها را می کشد و مواد معدنی را از بین می برد.

بهترین نوع ساخت استخر کدام است؟

استخرهای بتنی در بین تمام استخرهای شنای داخلی مستحکمتر می باشند. از آنجایی که در ساخت آنها از میلگرد و بتن استفاده می شود، اکسید یا خورده نمی شوند و مانند هر شکل دیگر بتن، با گذشت زمان قوی تر می شوند.

عمق ایده آل استخر چقدر است؟

بیشتر استخرهای «تفریحی» باید حداقل عمق یک متری داشته باشند تا هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان و حداکثر عمق 160 سانتیمتر برای ایمنی داشته باشند. شناگرانی که به طور جدی شنا را دنبال می کنند باید حداقل عمق 170 سانتیمتر و طول ۲۵ متر را جستجو کنند.

ابعاد متناسب استخر چقدر است؟

برای یک خانواده 1 تا 2 نفره، حداقل اندازه استخر 4.5 در 8.5 متر را توصیه می کنیم. برای یک خانواده 3 تا 5 نفره، حداقل اندازه استخر 5.5 در 10.5 متر را توصیه می کنیم. برای یک خانواده 6 تا 8 نفره، حداقل اندازه استخر 6 در 12 متر را توصیه می کنیم.

بهترین مکان برای استخر کجاست؟

ایده آل ترین موقعیت برای استخر شما مکانی است که حریم خصوصی را فراهم می کند، در پاییز و بهار خورشید را بخوبی دریافت می کند، از باد محافظت می کند و امکان نظارت ایمن بر کودکان را فراهم می کند. چند فاکتور دیگر وجود دارد که می ‌توانید هنگام تصمیم‌ گیری در مورد استخر شنا در اولویت قرار دهید.

6 دلیل که چرا استخر بتنی را انتخاب کنید

استخرهای بتنی به شما کنترل کامل می دهند تا استخر رویاهای خود را ایجاد کنید (درست مانند آنچه در صفحه Pinterest خود می بینید).

ظاهر: شکست دادن ظاهر یک استخر بتنی سخت است. گزینه های زیادی با پرداخت های سطحی (سنگریزی یا کاشی) وجود دارد، بنابراین آسمان محدودیت طراحی شماست.

شکل انعطاف پذیر: می توانید استخر را به هر شکلی که می خواهید بسازید.

رنگ سفارشی: همانطور که در بالا ذکر شد، می‌توانید استخر را به گونه‌ای طراحی کنید که هر رنگی را که می‌خواهید داشته باشد (مخصوصاً اگر کل آن را کاشی کنید).

اضافات سفارشی: می‌توانید تاقچه‌ها، طاقچه‌ها و مکان‌های شنا را در هر کجا که بخواهید اضافه کنید.

محوطه سازی استخر: اگر می خواهید یک منظره طبیعی استخری با استخری آزاد ایجاد کنید که با منظره شما هماهنگ است، استخرهای بتنی عالی هستند.

کاشی های خط آب: اگر قلب شما روی کاشی های خیره کننده خط آب است، باید بتن را به جای فایبرگلاس انتخاب کنید.